Išvažiuojamieji pavasario mokymai

Išvažiuojamieji pavasario mokymai

Balandžio 24 – 25 dienomis Vilniaus universiteto Studentų atstovybė Verslo mokykloje (VU SA VM) dalyvavo išvažiuojamuosiuose pavasario mokymuose. Mokymų metu buvo keliamos esamų ir naujų narių kompetencijos bei užsiimta efektyviu komandos formavimu.

Pirmąją dieną VU SA VM pirmininkė Guoda Rimaitė su VU SA VM nariais diskutavo apie VU SA pozicijas ir VU SA įtaką sprendimų priėmime tiek nacionaliniu, tiek universitetiniu lygmeniu. Taip pat dalinosi patirtimi iš Vilniaus Universiteto Verslo mokyklos gyvenimo: kokius pokyčius VU SA VM vykdė Studijų programų komiteto posėdžiuose, kaip vyko „Takelio“ procedūros  ir dar daugiau.

Antrąją dieną VU SA alumni Paulius Jonis vedė komandos formavimo užiėmimus. VU SA VM nariams žaidimų forma buvo perteiktos darbo su žmonėmis subtilybės: kaip jaučiasi naujas narys komandoje, kaip organizacijoje dalinamasi informacija, kaip pasitikėti komandos dalyviais. Teorinėje dalyje Paulius perteikė bendruomeniškumo (genties) principus, motyvacijos ypatumus bei visą informaciją analogiškai taikė VU SA veikloje. Be to, pasidalino 10 taisyklių , kaip atstovybėje būti laimingiems.

Po dviejų dienų mokymų VU SA VM nariai grįžo su dideliu naujų žinių ir patirčių bagažu, kuris bus įveiklintas VU SA VM darbuose.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.