Skelbiama registracija į VU SA prezidento postą ir Revizijos komisiją

Skelbiama registracija į VU SA prezidento postą ir Revizijos komisiją

Balandžio 9 dieną prasideda registracija į Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Prezidento postą ir Revizijos komisiją. Registracija truks iki balandžio 23 d., 23:59 val.

VU SA prezidentas yra atsakingas už efektyvią organizacijos veiklą, dalyvauja visuose svarbiausiuose studentų savivaldos ir Vilniaus universiteto valdymo organuose, taip pat aktyviai dalyvauja nacionalinės švietimo politikos formavimo klausimuose.

VU SA revizijos komisija yra VU SA savivaldos institucijų, VU SA padalinių bei VU SA įsteigtų juridinių asmenų finansinį ir veiklos auditą atliekanti institucija.

Studentai, norintys kandidatuoti į prezidento postą, turi pateikti:

1) prašymą įregistruoti kandidatu;

2) CV (gyvenimo aprašymą);

3) motyvaciją ir pagrindines veiklos gaires.

Studentai, norintys kandidatuoti į revizijos komisiją, turi pateikti:

1) prašymą įregistruoti kandidatu;

2) CV (gyvenimo aprašymą);

3) motyvaciją.

Šiuos dokumentus reikia siųsti adresu biuras@vusa.lt

VU SA ataskaitinė – rinkiminė konferencija šiais metais vyks gegužės 9 d. Vilniaus universiteto Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC). Jos metu bus pristatomos organizacijos veiklos ir finansinės ataskaitos, renkamas organizacijos prezidentas ir revizijos komisija.

Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (VU SA) – efektyviai Vilniaus universiteto studentams atstovaujanti ekspertinė švietimo organizacija, puoselėjanti universitetinę kultūrą ir kurianti palankiausias sąlygas studento saviraiškai.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.