Socialinė akcija „Dalinkimės šiluma“

Socialinė akcija „Dalinkimės šiluma“

Gruodžio 19 dieną Vilniaus universiteto Studentų atstovybė Verslo mokykloje (VU SA VM) kvietė visus studentus jungtis prie organizuojamos socialinės akcijos „Dalinkimės šiluma“. Kalėdinė akcija skirta beglobiams gyvūnams: katėms iš „Šlapia nosytė“ ir plokščiasnukiams šunims iš „Dogspotas“.

Į socialinę akciją susirinko dvylika studentų, iš kurių trys yra atvykę pagal Erasmus programą. Visi Kalėdiškai nusiteikę vyko pas moterį, namuose priglaudusią 20 kačių, kurios išsilakstė tik atvykus. Su studentais bendravo pačios drąsiausios namų katės: glaustėsi bei leidosi būti glostomos. Katėms buvo padovanoti konservai, kraikas, šukos, vaistai, antkakliai, šampūnai, skanėstai, dubenėliai. Pasisvečiavę „Šlapioje nosytėje“, studentai išvyko į „Dogspotą“. Ten atvykėliais džiaugėsi 7 šunys, kuriuos prižiūri jauna pora. Šeimininkai pasakojo apie nelegalų šunų veisimą Lietuvoje ir kokių prevencinių priemonių tenka imtis. Pažaidus su šunimis lauke, organizacijai buvo padovanotas sausas maistas, šampūnai, šukos, dubenėliai, pavadėliai su antkakliais, antkakliai nuo parazitų, vaistai.

Po Kalėdinės akcijos visi studentai jautėsi dėkingi prisidėjusiems žmonėms, kurie parėmė šią akciją. Ypatinga padėka išreiškiama UAB „Palink“ bei VU VM administracijai, aktyviai prisidėjusiems prie „Dalinkimės šiluma“ akcijos įgyvendinimo.

Gera daryti gera!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.