Vilniaus universiteto gimtadienio proga – iniciatyvų konkursas bendruomenei

Vilniaus universiteto gimtadienio proga – iniciatyvų konkursas bendruomenei

Artėjančio Vilniaus universiteto gimtadienio proga Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (VU SA) kartu su universiteto administracija skelbia iniciatyvų konkursą „Bendruomeniškumo skatinimas Vilniaus universitete“.

Šiuo konkursu siekiama skatinti VU bendruomenės tarpusavio bendradarbiavimą suteikiant galimybę įgyvendinti įvairiausias jos narių idėjas. „Turime puikių pavyzdžių, ką galima pasiekti bendradarbiaujant su skirtingomis grupėmis, todėl norėjome, kad ir universitete atsirastų galimybė palaikyti ir skatinti bendruomenės narius kurti kartu. Norime, kad konkursas taptų nuolatiniu ir kiekvienais metais padėtų įgyvendinti vis daugiau idėjų universiteto labui“, – sako VU SA prezidentas Andrius Uždanavičius.

VU bendruomenės reikalų prorektorės doc. Birutės Švedaitės-Sakalauskės manymu, universitete kasdien gimsta tūkstančiai naujų idėjų, tačiau daug jų ir lieka idėjomis. Iniciatyvų konkursas yra puiki proga jas įgyvendinti.

„Universitetas žavi savo įvairove – vienijame tiek daug mokslo sričių, kultūrų ir požiūrių. Džiaugiuosi, kad pagaliau atrandame galimybių padėti įgyvendinti tarp šių sienų gimstančias idėjas“, – mintimis dalijasi bendruomenės reikalų prorektorė.

Iniciatyvų konkurse gali dalyvauti bet kuris VU bendruomenės narys ar narių grupė. Konkursu siekiama skatinti bendruomeniškumą, todėl prioritetas bus teikiamas toms paraiškoms, kurių autoriai yra kelių akademinės bendruomenės grupių nariai ir kurių iniciatyvos apima kuo daugiau akademinės bendruomenės narių.

Iniciatyvos biudžetas negali viršyti 500 Eur. Iš viso iniciatyvoms įgyvendinti šiemet skirta 1000 Eur.

Užpildytas iniciatyvų konkurso paraiškas iki kovo 31 d. reikia siųsti el. paštu iniciatyvos@vusa.lt.

Paraiškos forma

Laimėjusios iniciatyvos bus paskelbtos balandžio 6 d.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.