VU SA projektai/programos/klubai

VU SA projektai/programos/klubai

Universitetas dažnai asocijuojasi su tam tikrais normatyvais. Vieniems – su mokslu, kitiems – su kokybe ar suteikta galimybe išbandyti save, savo jėgas. Dažnai žmonės universitetą painioja su mokykla ir mano, kad jiems reikia paduoti viską: praktiką, darbo vietą, laisvalaikį. Tačiau iš kitos pusės, mums, studentams, yra duodama galimybė. Galimybė daryti viską. Ir dar nemokamai! Kur daugiau gyvenime tokios galimybės duodamos?

Vilniaus universiteto Studentų atstovybė siūlo daug stiprių veiklų, kurios lavina ne tik mąstymą, bet ir skatina išėjimą iš komforto zonos- tai bus ypač aktualu Tavo būsimame darbe. Pavyzdžiui, programa „Sąžiningai“ užtikrina Vilniaus universiteto išleidžiamų studentų paruošimo kokybę, o štai programa „Be etikečių“ skatina ne tik bendruomenės tolerantiškumą, bet ir padeda pamatus tolimesnei veiklai ir plataus profilio mąstymui. Dar gali rasti: rašytojų, jaunųjų energetikų klubą ir Kendo bendruomenės studiją.

Nori įkurti savo verslą, bet neturi pakankamai pinigų? Susidūrei su finansinias sunkumais? Nesijaudink, nes tave išgelbės VU Teisės klinika, kurioje gausi visas paslaugas, konsultcijas nemokamai. Be to, Vilniaus universitetas nuolatos siekia pritraukti pačius gabiausius šalies moksleivius,todėl tam įkurta „Studentai moksleiviams – moksleiviai studentams“ programa, karjeros dienos. Atėjusiems naujiesiems fuxams yra padedama integruotis su pirmakursių stovykloma, veikiančia kuratorių programoma ir karjeros dienomis. Ar minėjom, kad kiekvienas pirmakursis gauna Studentiško gyvenimo vadovą, kuris metų eigoje tampa nepakeičiama užrašų knygute?

Vilniaus universitetas duoda viską, tik nepatingėk pasiimti to.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.