VU SA VM išvažiuojamieji rudens – žiemos mokymai – „Think big“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gruodžio 1-3 dienomis Vilniaus universiteto Studentų atstovybė Verslo Mokykloje (VU SA VM) suorganizavo rudens – žiemos išvažiuojamuosiu mokymus, orientuotus į tiek naujų, tiek ilgiau veikiančių narių kompetencijų kėlimą. Mokymų metu nariai dalyvavo  ne tik teorinėse paskaitose, bet ir praktiniuose užsiėmimuose, skirtuose patobulinti įgytas akademines-socialines žinias, išsiaiškinti darbo komandoje principus bei pagilinti supratimą apie VU SA kaip organizaciją.

Mokymų tikslams pasiekti buvo pakviesti kompetentingi lektoriai, kurie Atstovybėje yra veikę ilgą laiką, per kurį sukaupė daug vertingos patirties ir dėl to galėjo užtikrinti vestų užsiėmimų kokybę. VU SA atstovė ryšiams su visuomene Rimantė Ražinskaitė pristatė Atstovybės nario įvaizdžio viešojoje erdvėje reikšmę ir jos sąsajas su bendru Organizacijos įvaizdžiu visuomenėje. Kadenciją baigęs VU SA prezidentas Andrius Uždanavičius pritraukė visų dėmesį pasakodamas apie Atstovybės istoriją nuo seniausių laikų, iki to, kas vyksta dabar. Taip pat dėmesį pritraukė  Komandos formavimo ir komunikacijos paskaita, kurią vedė Ingrida Eimontienė ir Kristina Ananičienė, Romos Fedosejevaitės pasakojimas apie savanorystę studentų atstovybėje, VU SA VM dvasią palaikė buvusi VU SA VM pirmininkė Ugnė Aneliauskaitė, taip pat dabartinio pirmininko Ąžuolo Šopos vesta paskaita apie VU SA struktūrą. Taip pat mokymų metu dalyviai išsikėlė tikslus ateinančioms veikloms.

VU SA VM labai dėkoja galėjusiems atvykti lektoriams bei organizatoriams, o labiausiai norime padėkoti dalyviams, kurie mokymų metu stebino savo aktyvumu ir grįžo namo ne tik su padidėjusiu žinių bagažu, bet ir plačiomis šypsenomis bei sutvirtėjusiais santykiais su komandos nariais. Nuo šiol dirbsime dar efektyviau. 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.