VU TVM „Verslo dienos’15“

VU TVM "Verslo dienos'15"

Praėjusią savaitę Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykloje (VU TVM) vyko  tradicinis, vienuoliktus metus Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Tarptautinio verslo mokykloje (VU SA TVM) organizuojamas renginys – „Verslo dienos`15“. Dvi dienas trukęs renginys dalyvius stebino pasikeitusia renginio koncepcija ir paliko daugybę neišdildomų įspūdžių ne tik dalyviams, bet ir patiems organizatoriams.

Renginį atidarė ir sveikinimo kalbą sakė VU TVM direktorius Arūnas Šikšta. Pasidžiaugęs Studentų atstovybės iniciatyvumu, jis pristatė didžiai gerbiamą „Verslo dienų `15“ svečią – prof. habil.dr. Artūrą Žukauską – naująjį VU rektorių. Būsimiems verslininkams jis pasakojo apie mokslo ir verslo santykį, žarstė patarimus, kaip mokslines idėjas perduoti verslui, kaip būti sėkmingu, kaip nebijoti kurti verslą ir jį išlaikyti. Pabaigoje prof. A. Žukauskas akcentavo, kad sėkmė gimdo nusiraminimą, o nusiraminimas – nesėkmę. Todėl norint kurti kažką savo, reikėtų būti paranojikais gerąja ta žodžio prasme.

 

rsz_11dsc_0692jljhjl

 

Pirmą kartą per visus vienuolika metų vykusi diskusija pritraukė penkių skirtingų sričių atstovus: muzikos prodiuserį Martyną Tylą, fiziką, „autoplius.lt“ plėtros vadovą Viktorą Daukšą, konsultantę ir lektorę Ingridą Sirutienę, mediką ir UAB „SK Impeks Medicinos diagnostikos centras“ direktorių Laimutį Paškevičių ir specializuotos SEO/SEM paslaugų įmonės – „Good one“ įkūrėja Tomą Varną. Humoro jausmo nestokojantys lektoriai dalijosi savo sėkmės istorijomis, kalbėjo ir apie tai, kaip verslumas atneša sėkmę mokslo ir meno srityse bei noriai atsakinėjo į studentų klausimus.

 

rsz_dsc_0897

rsz_img_7865

 

Antrąją dieną dalyviai klausėsi verslo startuolių „Stand up“ pasirodymų. Tai naujiena ne tik pasikeitusiose „Verslo dienose“, bet ir visame Vilniaus mieste. Neformalioje aplinkoje  keturi  jauni verslininkai – Modestas Stumbrys, Daumantas Dvilinskas, Vytenis Buzas ir Justas Pikelis – pasakojo savo istorijas ir atsakinėjo į gausybę susidomėjusių vakaro dalyvių klausimų. O kas nedrįso paklausti garsiai, turėjo puikią progą pabendrauti akis į akį su lektoriais po renginio neformalioje „Liverpool Indie/Rock Bar“ aplinkoje, kur gerą nuotaiką palaikė jauna grupė „No Intro“.
rsz_dsc_1208

rsz_1dsc_1051

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.