VU VM fux’ų stovykla’16

DSC_0713

Rugpjūčio 26-28 dienomis vyko Verslo mokyklos pirmakursių stovykla, kurią organizavo Vilniaus universiteto Studentų atstovybė Tarptautinio verslo mokykloje (VU SA TVM). Trijų dienų stovykla ne tik suartino esamus pirmakursius, tačiau supažindino su Vilniaus universiteto kultūra, bendruomeniškumo idėja.

Pirmąją dieną pirmakursiai susitiko su VU SA prezidentu Egidijumi Kinderiu. Prezidentas atkleidė Studentų atstovybės veiklos kryptis, motyvavo studentus būti aktyviais ir skatino siekti žinių. Po VU SA TVM pirmininkės Guodos Rimaitės paskaitos apie Studentų atstovybės specifiką Verslo mokykloje, pirmakursiai aktyviai dalyvavo susipažinimo žaidimuose bei dieninėse orientacinėse žaidynėse, kuriose ugdė darbo komandoje įgūdžius. Sekančią dieną pirmakursiams labiausiai įsiminė susitikimas su Vilniaus Universiteto Verslo mokyklos alumni Arūnu Paulausku bei jo kolega Matu Puodžiūnu. Šie verslininkai atsakė į visus studentams aktualius klausimus, pasidalino savo klaidomis bei gerosiomis patirtimis, skatino kurti didelius, sunkiai pasiekiamus tikslus ir džiaugtis kiekviena maža sėkme. Trečiąją dieną VU SA Centrinio biuro LSP koordinatoriui Henrikui Vaickui pristačius Rugsėjo pirmosios eisenos idėją, pirmakursiai drauge su Studentų atstovybės komanda kūrė savąją eisenos viziją.

Per tris stovyklos dienas buvo sužaista daugiau nei 15 žaidimų, įvyko grupelių pasirodymai vaidinimų metu, įveiktos dieninės ir naktinės orientacinės žaidynės- tai ne tik padėjo atsiskleisti kiekvienam pirmakursiui, bet ir pažinti savo kurso draugus. Stovykla buvo pirmasis fuxų žingsnis įdomaus studentiško gyvenimo link! DSC_0712 DSC_0711 DSC_0710

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.